INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Mund t’i ketë gjithë të mirat, por ky është pengu më i madh i Ledri Vulës, zbulojeni [FOTO]

Mund t’i ketë gjithë të mirat, por ky është pengu më i madh i Ledri Vulës, zbulojeni [FOTO]

Publikuar më: 18:12 17-07-2018

Ledri Vula është një ndër këngëtarët më të suksesshëm të momentit, me stilin e tij dhe jo vetëm, por edhe pamjen. Ai ka fituar zemrat e publikut me hitet e tij e veçanërisht zemrën e fanseve femra.

Pak ditë më parë, reperi shqiptar festoi 32-vjetorin e lindjes dhe u pyet nga emisioni “Edicioni Veror” në ABC News, nëse deri më tani ka bërë diçka për të cilën është penduar.

“Nëse do isha kthyer më herët [në kohë] do kisha punuar më shumë.” – është përgjgjur Ledri Vula, ku sqaroi se kjo përgjigje nuk ka lidhje me tregun ndërkombëtar, pasi do të vijojë të refuzojë ofertat për të bashkëpunuar me artistë të huaj.

vvvula.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0080850124359131