INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kur Vip-at dështojnë! Fansja e ''lë me gisht në gojë'' Françeska Jaçen…[FOTO]

Kur Vip-at dështojnë! Fansja e ''lë me gisht në gojë'' Françeska Jaçen…[FOTO]

Publikuar më: 21:55 28-07-2018

Shpesh kemi parë reagime në Instagram kur Vip-at kanë reaguar vërtet keq pasi janë ngacmuar nga fansat shpesh duke triumfuar në sytë e opinionit publik por ja që jo gjithmonë është kështu.

Këtë herë ka qenë Françeska Jaçe e cila ka publikuar një foto nga deti teksa është shfaqur me bikini dhe ka shkruar “ujë, sapun dhe kripë deti”, foto kjo që mesa duket nuk ka munguar edhe reagimin e një fanseje.

Ajo e ka akuzuar për photoshop ndërsa Françska i është kthyer me ironi por, mesa duket këtë herë historia ka mbaruar me komentin e fanses ku ajo e ka konsideruar Françin injorante.

Ka të papritura. Françeska mesa duket këtë herë është ndjerë paksa e pafuqishme…/intv.al/

sfg12.PNG

 

111.PNG

Article Logic
Execution time: 0.0070369243621826