INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Vajza e tij është rritur kaq shumë, apo ''NOKU'' i Noizyt tani është Oriola Marashi? Ky detaj po i huton të gjithë! [FOTO]

Vajza e tij është rritur kaq shumë, apo ''NOKU'' i Noizyt tani është Oriola Marashi? Ky detaj po i huton të gjithë! [FOTO]

Publikuar më: 10:27 29-07-2018

Ende e dëgjoni këngën e Noizyt “Noku i vogël”? 

Me siguri të gjithë e mbani mend këtë këngë që reperi i njohur ia ka dedikuar vajzës së saj Leandrës, të cilën është munduar ta mbajë larg vëmendjes së medias dhe të themi të drejtën nuk është se kemi parë ndonjë foto të saj kohët e fundit.

Mirëpo Noizy ka publikuar një foto në Instagram që po i çudit të gjithë. Në foto shihet një vajzë e cila shfaqet me shpinë dhe duken flokët e saj të gjatë ndërkohë që reperi i thotë “NOKU” me një zemër.

Ama nuk po e kuptojmë se kush është, Leandra e vogël e cila nëse është ajo qenka bërë shumë e madhe, apo modelja seksi Oriola Marashi sepse i ngjan shumë. Shpresojmë që Noizy ta sqarojë këtë!

ndrt.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0075051784515381