INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Mund ta quajnë njëri-tjetrin ''zemra, shpirti'', por çunat e BABASTARS i vënë këtë pseudonim Getoarit dhe Marinës, i goditur apo jo? [FOTO]

Mund ta quajnë njëri-tjetrin ''zemra, shpirti'', por çunat e BABASTARS i vënë këtë pseudonim Getoarit dhe Marinës, i goditur apo jo? [FOTO]

Publikuar më: 18:52 18-06-2018

Me siguri ju ka pëlqyer! 

Getoari dhe Marina janë një nga çiftet më të dashur për publikun shqiptar. Pas dasmës së tyre madhështore të gjithë po presin një fëmijë nga çifti, mirëpo mesa duket ata nuk e kanë në plan, të paktën momentalisht.

Ata shpesh herë publikojnë foto me njëri-tjetrin në Instagram dhe të njëjtën gjë ka bërë së fundmi Getoari me një “selfie”, ku nuk kanë munguar komentet e shumta e më të bukurin përzgjodhëm atë të Onat. Reperi i njohur ka shkruar: “Bonnie n Clyde”, duke iu referuar dyshes së famshme amerikane qe kanë bërë mjaft bujë në filmin ku të dy partnerët ndihmojnë njëri tjetrin në të gjitha punët, edhe në ato më të zeza.

Sa bukur ë!

bon.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0035159587860107