INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
“Më eksitove që në mëngjes”, pasi publikoi mesazhet erotike, motra e Encës merr vendimin drastik [FOTO]

“Më eksitove që në mëngjes”, pasi publikoi mesazhet erotike, motra e Encës merr vendimin drastik [FOTO]

Publikuar më: 19:37 18-06-2018

Uindi Haxhia është motra e këngëtares së njohur Enca, por një emër që ka bërë mjaft bujë në mediat rozë. Ajo është një personazh shumë interesant për audiencën e rrjeteve sociale pasi ngjall gjithnjë polemika. Këtë herë ajo ka publikuar bisedat me një djalë i cili i ka shkruar: “Mirëmëngjesi dashuri, fjete mirë? Më eksitove sërish këtë mëngjes”. Krahas mesazhit Uindi ka shkruar: “Një mesazh i ëmbël “Mirëmëngjesi” si ky”.

Ndërkohë në fotot e fundit të makeup artistes u bë nami me komente për shkak të pozave provokuese. Por Uindi ka vendosur të mos i lejojë më ndjekësit të komentojnë me veprimin e fundit. Ajo ka bllokuar komentet dhe tashmë në fotot e saj askush nuk mund të komentojë.

unid.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0037610530853271