INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Marina shfaqet më “HOT” se kurrë në këto foto, Luana “i tërheq veshin” dhe me të drejtë! Shihni çfarë i thotë! [FOTO]

Marina shfaqet më “HOT” se kurrë në këto foto, Luana “i tërheq veshin” dhe me të drejtë! Shihni çfarë i thotë! [FOTO]

Publikuar më: 22:51 23-02-2018

Marina Vjollca është një ndër femrat më të bukura të ekranit shqiptar, por që pas përfundimit të emisionit “C’est La Vie”, nuk e kemi parë të angazhuar për ndonjë projekt të ri, ama pushimet i ka bërë pushime.  Marina është shumë aktive në rrjetet sociale dhe së fundmi ka publikuar disa fotot në të cilat duket më shumë provokuese dhe e bukur njëkohësisht.

collagemotrat.jpg

Ajo shfaq linjat perfekte, teksa pozonte e shtrirë në shtrat, ndërsa po qëndronte në një ambient luksoz. Por në njërën prej fotove ku pyet fansat nëse Demi është shenja më e mirë e horoskopit, na zuri syri komentin e Luanës.  

miada.png

 

“Nuk mendon se e teprove pak tani”, i shkruan Luana dhe vendos disa emoji “flakë” si për të na treguar që Marina duket shumë hot. Menjëherë Marina ia ktheu komentin duke i kërkuar falje “zyshës”.

 

luanaaaaaaa.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0026819705963135