INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Luana “djeg” rrjetin dhe bën këtë paralajmërim duke treguar “muskujt”, shihni çfarë i thotë Marina [FOTO]

Luana “djeg” rrjetin dhe bën këtë paralajmërim duke treguar “muskujt”, shihni çfarë i thotë Marina [FOTO]

Publikuar më: 21:29 10-03-2018

Luana e ka ndarë mendjen t'i “çmendë” fansat!

Ajo është një nga femrat më seksi të ekranit shqiptar dhe shumë e komentuar për linjat e saj truprore, të cilat nuk ngurron t’i ekspozojë në çdo paraqitje publike.
Por sigurisht që të arrish këto forma, duhet shumë vullnet dhe shumë punë. Le të themi që Luana ia ka dalë më së mirë falë punës së lodhshme në palestër nga ku ka publikuar një foto së fundmi.

Luana shfaqet bashkë me trajneren e saj Geta Beqa, e cila e ka motivuar atë se deri në verë do të arrijë format e dëshiruara. 

“Do ta “mbys” deri në verë thotë kampionja e botës”, shkruan Luana. Por sigurisht që nuk mund të mos mungonte komenti i motrës tjetër, Marinës e cila i thotë që është “zjarr”.
“Veç me e djeg fare, (zjarr) je”, i shkruan Marina ndërsa Luana e quan motrën bishë.

getatv.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0038940906524658