INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Motorrat

Motorrat "e zgjuar" vijnë në treg nga Peugeot

Publikuar më: 11:19 03-11-2018

Premierë botërore, Peugeot Pulsion, e disponueshme në versionin Allure dhe RS, është një skuter prej 125 cc me dritat FULL LED dhe ndriçim i shkëlqyer i frymëzuar nga modeli i ri 508 që ofron dritat LED ditën dhe natën.

Instagram Banner

Peugeot Pulsi mund të mbështetet në frenim të kombinuar, ABS, dritat e emergjencës automatike, motor 14,6 CV me ftohje të lëngshme, 11,9 Nm çift rrotullues maksimal me 7,000 rpm, një bosht i vogël (1,435 mm), 12 litra tank serbatori, pesha më pak se 170 kilogramë dhe rrota përpara 14 inç.

Ndezja është pa çelës me funksionin "Find-Me" për të gjetur skuterin në parking dhe shala dhe serbatori i karburantit hapet me një buton. Peugeot Pulsion do të jetë në dispozicion nga pranvera e vitit 2019. Çmimet ende për t'u shpallur.
©insmart.al

Article Logic
Execution time: 0.0053579807281494