INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pixel 3 dhe opsioni për

Pixel 3 dhe opsioni për "geekat" e vërtetë

Publikuar më: 10:12 03-11-2018

Si pasardhësit e mirë të Nexus-it të lavdishëm, smartphonët e Google Pixel gjithmonë janë vlerësuar shumë nga komuniteti i pavarur i zhvillimit të Android, pavarësisht listave të çmimeve të kripura, të cilat kanë penguar një përhapje ekstreme. Megjithatë, traditat duhet të mbarten përpara, kështu që nuk mund të vonojë hapin e parë themelor drejt modding për Pixel 3 dhe Pixel 3 XL.

Instagram Banner

Ne i referohemi mbështetjes zyrtare nga TWRP, më i famshmi dhe i përhapur i shërimit të modifikuar. Një mjet i domosdoshëm për të nisur flashimet e modit të parë dhe rom-eve të modikifuara, por së pari duhet si gjithmonë të zhbllokoni bootloaderin e smartphonit.
©insmart.al

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.008436918258667
    array(1) { ["section"]=> string(46) "pixel-3-dhe-opsioni-per-geekat-e-vertete-77501" }