INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Skandali i rradhës me Pixel 3. Ja cfarë po ndodh

Skandali i rradhës me Pixel 3. Ja cfarë po ndodh

Publikuar më: 14:21 08-10-2018

Vetem pake dite lag nga data publikimit te Pixel 3 i cili do të lancohet neser me 9 Tetor.Nderkohe qe jemi duke pritur nje dyqan ne Hong Kong ka filluar shitjen e ketyre smartphoneve dhe as nuk dihet se ku e kane bere te mundur funizimin e ketyre modeleve.
Thuhet se jane shitur per 2,030 US  dhe se bashku me telefonin , merrni një palë USB earbuds , një përshtatës jack per kufje, një kabllo USB-C, dhe një përshtatës 18W .

Instagram Banner

Perdorues te ndryshem kane krahasuar cilesine dhe parametrat e ketij smartphoni per te pare nese ishte i rreme apo i vertete dhe dolen ne perfundim se Pixel 3 kishte procesor Snapdragon 845, 4GB RAM, një kamerë 12.2MP, dy kamera para 8MP (një nga të cilat është një lente me kënd të gjerë), një ekran OLED 2960x1440 dhe Android 9 Pie . Kamera kryesore mund të regjistrojë 4K në 30FPS, ndërsa kamerat selfie janë të kufizuara në 1080p.

Duke pare keto parametra mund te themi qe eshte versioni origjinal i Pixel 3 por serish kemi pikpytje se si ka perfunduar ne duar te shitesve kur akoma nuk ka dale ne treg.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0031709671020508
    array(1) { ["section"]=> string(53) "skandali-i-rradhes-me-pixel-3-ja-cfare-po-ndodh-74486" }