INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ja çfarë prezantoi Google në eventin e djeshëm

Ja çfarë prezantoi Google në eventin e djeshëm

Publikuar më: 10:34 10-10-2018

Në një aktivitet që u zhvillua në New Jork, Google lançon një smartphone të ri, Pixel 3, së bashku me tabletën "2 në 1" Pixel Slate dhe një ekran "google assistant", Google Home Hub. Në skenë Rick Osterloh, kreu i pajisjeve të Google, tregoi tre produktet që do të përshkruhen gjatë prezantimit.

Instagram Banner

Ngjarja, e cila bie në njëzet vjetorin e Google, filloi në notat e "Help" të Beatles, dhe një video që tregoi mënyrat në të cilat Google ndihmon përdoruesit në jetën e përditshme me shërbimet e saj, nga hulumtimi online në tregimin e vendit të saktë ku kemi parkuar, nga përkthimi në gjuhë të tjera në rezervimin e një restoranti përmes Google Assistant.

Nuk përmendi, të paktën deri më tani, për mbylljen e Google + , e cila erdhi si rezultat i një shkelje të sigurisë që vendosi në rrezik të dhënat e 500 mijë përdoruesve.

Article Logic
Execution time: 0.008188009262085