INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Modelja e njohur, poza hot mbi ushqim [FOTO]

Modelja e njohur, poza hot mbi ushqim [FOTO]

Publikuar më: 09:57 05-12-2017

Pozat provokuese nuk janë diçka e re për të.

Këtë herë modelja e huaj ka surprizuar me pozat e bëra për kalendarin e Krishtlindjeve të revistës britanike të modës ‘Love’.  Në shtrat, e veshur me të brendshme dhe verë të kuqe dhe makarona me salcë pikante; këto kanë qenë detajet që i bënë fotot e Emily Ratajkowski të tërhiqnin goxha vëmëndje. Ky kalendar kishte si qëllim të prezantonte konceptet më të reja të të brëndshmeve për femra.

3_1512455997-6040118.png

1_1512455997-6459089.png

4_1512455997-1054301.png

Article Logic
Execution time: 0.0099790096282959