INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E bënë shtatzënë, Xhensila Myrtezaj reagon ashpër [FOTO]

E bënë shtatzënë, Xhensila Myrtezaj reagon ashpër [FOTO]

Publikuar më: 11:35 05-12-2017

Pas dasmës së tyre që mori vëmëndjen maksimale, Xhensila Myrtezxaj është vënë dje në qendër të lajmeve mbi një shtatzëni të mundshme të saj.

Ishte Besi ai që pak ditë më parë, teksa ishte i ftuar në një emision, tha se Xhensila ishte gati për t’u bërë nënë dhe se fëmija ishte pjesë e planeve të afërta të tyre. Kjo me siguri ka ndezur hamendësimet për ta bërë fakt të kryer shtatzëninë e këngëtares. Megjithatë ka qenë kjo e fundit që ka reaguar ndaj këtyre lajmeve, madje mjaft ashpër.

 “Lajm i rremë. Megjithëse tani jemi mësuar, një herë në 3 muaj ky lajm del.” Nuk do t’i besojë më njeri kur të japin lajmin e vërtetë! ‘, shkruan Xhensila në Instastorie. 

24740687_10212688528681422_647619291_n.jpg

24581230_10212688528761424_1253181201_n.jpg

24581115_10212688528521418_15595800_n.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0065670013427734