INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Rita Ora si një leopard i vërtetë [FOTO]

Rita Ora si një leopard i vërtetë [FOTO]

Publikuar më: 10:59 05-12-2017

Veshur në leopard, këngëtarja shqiptare Rita Ora mahnit së bashku me bandën e saj.

26-vjecarja me shumë elegancë tregoi shumë bukur veshjen e saj dhe sigurisht me zërin e saj bën për vete të gjithë publikun.

Në foto mund të shihni dhe të shijoni Rita Orën në shfaqjen e Fashion Awards në Britani.

1.jpg

 

2.jpg

 

3.jpg

 

4.jpg

 

5.jpg

Article Logic
Execution time: 0.009429931640625