INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
15 personazhe të famshëm që kanë pozuar nudo në vende të çuditshme

15 personazhe të famshëm që kanë pozuar nudo në vende të çuditshme

Publikuar më: 11:21 07-09-2017

Oh, vendet ku do pozoni. Është normale kur personazhet e famshëm pozojnë nudo për një set fotografik, dhe është tjetër gjë kur e bëjnë atë kudo, si në kuzhinë apo…mbi pemë. Më poshtë kemi listuar disa prej tyre teksa krenohen me atë që kanë kurdo dhe kudo.

 Hallie Berry në verandën e saj

A post shared by Halle Berry (@halleberry) on

 

Amy Schumer pozon me hot-dog në kuzhinë

A post shared by @amyschumer on

 

John Stamos eksploron palmat në ditëlindjen e tij të 54-t

 1504706462-rs-650x650-170820133109-650-john-stamos-naked-instagram-birthday-081917-1.jpg

Miley Cyrus mbi një gjyle shkatërruese. Klasike!

 1504707650-miley-cyrus-wrecking-ball-video-4-650-430.jpg

 

Kim Kardashian kacavirret në pemë

 

Emily Ratajkowski në govatë 

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

 

Ashley Graham tregon dashurinë e saj për brumrat
 032217-ashley-graham-bagel-kal-1080x608.jpg

Justin Bieber në varkë

1504707331-rs-600x600-150706195346-600justin-bieber-butt-naked-instagramms070615.jpg

Miley Cyrus pozon si zanë në një banjë publike

DIH1gvrXUAA3ozQ.jpg

 

 Sërish Justin në natyrë

 

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

 

Kourtney Kardashian mbi një gur në mes të pyllit
 Kourtney-Kardashian-Naked-1-thefappeningblog.com_.jpg

 

 Lea Michelle sipër murit

A post shared by Lea Michele (@leamichele) on

 

 Chrissy Teigen para një seti fotografik

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) on

 

 John Legend në një dhomë hoteli

 

Orlando Bloom teksa vozit
 o.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0078070163726807