INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ke harruar bikinit! Emily Ratajkowski pozon nudo [FOTO]

Ke harruar bikinit! Emily Ratajkowski pozon nudo [FOTO]

Publikuar më: 14:36 26-11-2017

Emily Ratajkowski është një nga modelet më të famshme e cila në cdo dalje të saj shkakton shumë zhurmë në media.

Edhe këtë herë 26-vjeçarja ka ditur si të provokojë duke harruar bikini dhe duke na dhuruar këto foto shumë tunduese.

Por Emily ka një arsye pse provokon, ajo së fundmi ka lancuar linjën e saj të bikinit që shumë vajza mund të frymëzohen për ti përdorë në breg det.

Emily aktualisht është duke udhëtuar me jahte dhe duke pushuar në Nicaragua.

1.jpg

 

 

4.jpg

 

5.jpg

Article Logic
Execution time: 0.003756046295166