INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Emily Ratajkowski zhvishet sërish deri tek pjesët më delikate! [FOTO]

Emily Ratajkowski zhvishet sërish deri tek pjesët më delikate! [FOTO]

Publikuar më: 11:16 20-08-2017

Ajo thjesht nuk reziston dot pa e nxjerrë trupin e saj!

Emily Ratajkowski nuk e “prishi biografinë” as këtë herë duke nxjerrë format e saj seksi në një tjetër set fotosh në rrjetet sociale. Bukuroshja 26 vjeçare u zhvesh dhe shfaqi pjesët e saj delikate në mbathje, por çuditërisht nuk i hoqi ato plotësisht. Edhe pse jemi mësuar ta shohim tërësisht lakuriq, duhet thënë që kështu Emily duket më intriguese se zakonisht.  Veçanërisht tek të pasmet, ku mbathjet shërbyen vetëm sa për t’i bërë të duken edhe më seksi seç janë. Nuk është e lehtë të ruash reputacionin e modeles bukuroshe, por ajo ia del pa problem.

em1.jpg

em2.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0080690383911133