INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
''Me kë e ke fëmijën''/ Fansi ofendon Tunën pasi u bë sërish nënë, Patrisi nuk përmbahet dhe e SHAN keq!

''Me kë e ke fëmijën''/ Fansi ofendon Tunën pasi u bë sërish nënë, Patrisi nuk përmbahet dhe e SHAN keq!

Publikuar më: 12:28 10-05-2021

Ditën e djeshme këngëtarja Tuna njoftoi ardhjen në jetë të fëmijës së saj të dytë, një djal i cili u quajt me emrin Zen. Pas lajmeve të bujshme mbi ndarjen e saj nga bashkëshorti, Patrisi askujt nuk ja priste mendja se çifti do të bëheshin prindër përsëri.

Pas bërjes publike të lajmit edhe pse të ndarë, Patrisi menjëherë publikoi në InstaStory-n e tij një ndër fotot që kishte postuar Tuna në Instagram, krahas së cilës shkruan: Mirë se erdhe në jetë ZEN

Përpos urimeve të shumta në llogarinë e këngëtares nuk munguan as ofendimet të tipit “me kë e ke fëmijën?”

Ishte komenti i një ndjekësi në postimin e Tunës në “Facebook”, ai që nxiti një debat mjaft të forte mes Patrisit dhe komentuesit.

“Shpalle konkursin”, shkruan komentuesi, ku menjëherë Patrisi nuk ja ka përtuar dhe i ka kthyer përgjigje: Të q**** konkursi ********. 

 

 

 172b94bc-5928-4810-913f-2c67525dd447-300x195-1.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0028870105743408