INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Lum ai, Khloe Kardashian i realizon ëndrrën fansit të saj për mbrëmjen e maturës[FOTO]

Lum ai, Khloe Kardashian i realizon ëndrrën fansit të saj për mbrëmjen e maturës[FOTO]

Publikuar më: 12:23 03-06-2019

Ngjarja e bujshme, lajmi i tradhtisë së Tristan Thompson ndaj Khloe-s është përfolur shumë në të gjitha mediat botërore duke bërë një bujë të madhe.

Ju rikujtojmë se Tristan e ka tradhëtuar Khloen me shoqen më të ngushtë të Kylie Jenner, e cila quhet Jordyn Woods.

Se fundmi, Khloe Kardashian i bën realitet ëndrrën fansit të saj, e cila e ka shoqëruar fansin e saj në mbrëmjen e maturës.

Kjo është kthyer në një prej ngjarjet më të përfolura në median rozë në mbarë botën. Fansi i Khloe quhet Narbeh dhe sipas tij, ai me Khloe-n u njohën nga rrjetet sociale.

Gjithashtu, ajo e ndjek në llogarinë e tij në rrjetet sociale. Ata komunikojnë shpesh me mesazhe në Instagram dhe Narbeh arriti që për mbrëmjen e maturës të kishte shoqëruesen e ëndrrave. Khloe ka treguar se kjo ngjarje do të publikohet dhe në një prej episodeve në “Keeping up with the Kardashians”.

5cf3b8d6882baScreenshot_6.jpg

5cf3b8ddb8866Screenshot_7.jpg

5cf3b8e8ace24Screenshot_8.jpg

Article Logic
Execution time: 0.02986216545105