INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nuk i bëhet vonë fare! Tristan Thompson vazhdon avazin, kapet duke flirtuar nëpër festa me modele Instagrami [FOTO]

Nuk i bëhet vonë fare! Tristan Thompson vazhdon avazin, kapet duke flirtuar nëpër festa me modele Instagrami [FOTO]

Publikuar më: 10:44 21-04-2019

Emri Tristan Thompson do të mund të përkthehet ndryshe në tradhtarin e shekullit. Nëse në një moment do të dëgjojmë emrin e tij, do të na vijnë në mendje të gjitha skandalet e tradhtisë që basketbollisti i njohur ka bërë. 

Mesa duke ai është ndarë përfundimisht nga Khloe Kardashian dhe nuk po bën asgjë që ajo ta falë dhe të ndryshojë, por përkundrazi.
Burime pranë ‘Us Weekly’ tregojnë se ai vazhdon del për jetë nate dhe shoqërohet me vajza të ndryshme çdo natë që del. Burimet kanë shtuar se kohët e fundit ai flirton dhe iu vardiset modeleve të Instagrmait nëpër festa.

vv-1.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0025639533996582