INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Joo! Adele i jep fund martesës së saj 3-vjeçare, por këngëtares i ndodh ajo që nuk pritej: Luftë për divorcin miliona paundësh

Joo! Adele i jep fund martesës së saj 3-vjeçare, por këngëtares i ndodh ajo që nuk pritej: Luftë për divorcin miliona paundësh

Publikuar më: 10:28 21-04-2019

Këngëtarja e famshme britanike tashmë është single. Ajo i ka dhënë fund martesës së saj 3-vjeçare me Simon Konecki por arsyet ende nuk janë të qarta. Ata kanë rënë dakort që të ndahen por do të mbeten në marrëdhënie të mira për hir të djalit të tyre të vogël. Këtë lajm e kanë konfirmuar përfaqësuesit e Adele të cilët kanë kërkuar privatësi për ish-çiftin duke mos pranuar të japin komente të tjera.

Mediat britanike thonë se tashme mes çifiti ka nisur lufta për pasurinë 145 milionë paundëshe të yllit të muzikës. Simon dhe Adele prindër të një djali 6 vjeç nuk kanë nënshkruar një marrëveshje paramartesore.
Adele dhe Simon janë njohur në vitin 2011 kur këngëtarja mbeti shtatzënë por lidhën kurorë në 2016-ën në një ceremoni të fshehtë.

adeel.png

Article Logic
Execution time: 0.0033869743347168