INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Çdo mendojë Hailey? Justin Bieber i martuar, por nuk iu ndahet motrave Jenner! Publikon fotot SEKSI të tyre në Instagram

Çdo mendojë Hailey? Justin Bieber i martuar, por nuk iu ndahet motrave Jenner! Publikon fotot SEKSI të tyre në Instagram

Publikuar më: 12:14 21-04-2019

Justin Bieber përveçse një këngëtar i talentuar, kohët e fundit ka treguar se moda është një tjetër pasion i tij. Ylli i popit Justin Bieber ka vendosur që të hyjë në indrustrinë e modës si stilist dhe ka krijuar një linjën e veshjeve “Drew House”.

Për të promovuar pikërisht këtë linjë, ai ka menduar se mënyra më e zgjuar është që t’i veshin motrat Jenner. Ai para disa orësh ka publikuar një foto të Kendall dhe Kylie Jenner të cilat kishin veshur një bluzë ngjyrë të bardhë të linjës së tij ‘Drew House’. Dy modelet dukeshin joshëse të veshura në xhinse, ndërsa sipër mbanin bluza të bardha, me të cilat theksonin format trupore.

Untitled.png

Justin ka një shoqëri të hershme me dy motrat, madje para disa vitesh është përfolur që mund të kishte diccka me ato. Mesa duket bashkeshortja e tij, Hailey Baldwin nuk e paska problem që ai të vazhdojë të mbajë kontakte me to sërish.

 

 

Article Logic
Execution time: 0.0025742053985596