INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Jooo! Hailey ti e ke fajin? Justin Bieber jep lajmin më të keq për fansat! [FOTO]

Jooo! Hailey ti e ke fajin? Justin Bieber jep lajmin më të keq për fansat! [FOTO]

Publikuar më: 13:11 01-04-2019

Këngëtari i famshëm Justin Bieber vetëm pak orë më parë ka ndarë një lajm të trishtë me fansat e tij. Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale 25-vjeçari bëri të ditur se do të shkëputet për pak kohë nga muzika. Së fundmi ai është shprehur i hapur për problemet e tij shëndetësore dhe depresionin dhe mendon se ka nevojë për kohë që të përmirësohet dhe të fokusohet tek vetja, familja dhe martesa e tij.

Vetëm në javët e fundit Justin është shtruar 2 herë në një qendër rehabilitimi në Kanada ndërkohë që kjo gjë ka qenë shumë e vështirë edhe për bashkëshorten e tij Hailey Bieber. “Unë e di që ju të gjithë prsini një album të ri nga unë. Por ky nuk është momenti i duhur. Do të rikthehem kur të mund të rregulloj të gjitha problemet e mia” ,-tha ai ndër të tjera në postimin e tij të gjatë.

 

 
 
 
View this post on Instagram

So I read a lot of messages saying you want an album .. I’ve toured my whole teenage life, and early 20s, I realized and as you guys probably saw I was unhappy last tour and I don’t deserve that and you don’t deserve that, you pay money to come and have a lively energetic fun light concert and I was unable emotionally to give you that near the end of the tour. I have been looking, seeking, trial and error as most of us do, I am now very focused on repairing some of the deep rooted issues that I have as most of us have, so that I don’t fall apart, so that I can sustain my marriage and be the father I want to be. Music is very important to me but Nothing comes before my family and my health. I will come with a kick ass album ASAP, my swag is undeniable and my drive is indescribable his love is supernatural his grace is that reliable.... the top is where I reside period whether I make music or not the king said so. ? but I will come with a vengeance believe that.. (grammar and punctuation will be terrible pretend it’s a text where u just don’t care).

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

Article Logic
Execution time: 0.0035951137542725