INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Bye Tristan Thompson! Khloe Kardashian kapet duke flirtuar më këngëtarin e njohur në festën e ditëlindjes së Kourtney [FOTO]

Bye Tristan Thompson! Khloe Kardashian kapet duke flirtuar më këngëtarin e njohur në festën e ditëlindjes së Kourtney [FOTO]

Publikuar më: 16:26 19-04-2019

Tradhtia e Tristan Thompson me shoqen e ngushtë të motrës së Khloe Kardashian ka bërë që çifti të ndahet përfundimisht. Përflitet se Khloe KArdashian e ka të pamundur që ta falë edhe këtë tradhëti nga basketbollisti i njohur dhe që ajo mund ta takojë atë vetëm për hir të vajzës (ashtu siç ndodhi tek ditëlindja e True).

Mesa duket ylli i reality shoë ka vendosur që të bëjë para me jetën e saj dhe historinë me Tristan ta lerë pas. Në festën e 40 vjetorit të lindjes së Kourtney, Khloe është parë në InstaStory-it e Kim teksa përqafohej me Robin Thicke dhe që rrinte afër me të. Kaq ka mjaftuar që të mendojmë se mos ndoshta midis tyre mund të ketë patur ndonjë flirt të momentit.

dg.png

Article Logic
Execution time: 0.0050530433654785