INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Lulet më të bukura, Elvana Gjata i merr nga ky mashkull!

Lulet më të bukura, Elvana Gjata i merr nga ky mashkull!

Publikuar më: 11:35 02-11-2020

Elvana Gjata është një prej këngëtareve më të dashura për publikun. Atë e shohim rrallë në rrjetet sociale dhe së fundmi ka rënë disi në heshtje, por duket se këto kohë po ja kushton familjes dhe miqve. Këngëtarja ka postuar së fundmi në instagram disa foto ku shihet nga liqeni me të atin i cili ka mbledhur një tufë më lule dhe po ja dhuron të bijës.

“Vajza e babit”, shkruan ajo në njërën prej fotove, ndërsa në tjetrën konfirmon se i ati i jep lulet më të bukura që ka marrë ndonjëherë në jetë.

Pak kohë më parë Elvana u rikthye në rrjetet sociale vetëm për të uruar mikun e saj Valdrin Sahitin me rastin e ditëlindjes duke i bërë disa postime speciale.

elvanaaaa-1.jpg

 

elvana-1.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0025391578674316