INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Rastësi apo me qëllim? Elvana Gjata u bë “e gjallë” pikërisht për ditëlindjen e Flori Mumajesit [VIDEO]

Rastësi apo me qëllim? Elvana Gjata u bë “e gjallë” pikërisht për ditëlindjen e Flori Mumajesit [VIDEO]

Publikuar më: 15:29 24-08-2020

Këngëtarja Elvana Gjata është rikthyer në instagram pas një kohe të gjatë dhe këtë herë na tregoi se ku po i kalon pushimet.

Ajo shfaqet duke notuar nën ujë në jug të vendit dhe gjithë vëmendjen e morën format e saj perfekte. “Po marr frymë nën ujë” , shkruan Elvana krahas videos ku shfaqet në super formë duke ju bërë përshtypje si fansave ashtu edhe miqve të saj.

Elvana rrallë poston foto dhe video në instagram, por kur ndodh që të postojë arrin gjithmonë të vihet në qendër të vëmendjes.

 
 
 
View this post on Instagram

I’m breathing...underwater

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

 

Dhe e dini çfarë? Ky postim i Elvanës ka përkuar fiks për ditëlindjen e Flori Mumajesit dhe Elvana kishte që nga 20 qershori që nuk postonte në “feed”.

Rastëso apo kastile nuk e dimë, por Elvana ai arriti që të tërhiqte vëmendjen. 

 

Article Logic
Execution time: 0.0036449432373047