INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ups! Elvana Gjata dhe Tayna bëjnë XING me këtë detaj të shtrenjtë, por cila duket më bukur? [FOTO]

Ups! Elvana Gjata dhe Tayna bëjnë XING me këtë detaj të shtrenjtë, por cila duket më bukur? [FOTO]

Publikuar më: 10:32 22-09-2020

Ndonëse është përpjekur ta shijojë rutinën e saj pa e ndarë në rrjetet sociale, këngëtarja e njohur shqiptare, Elvana Gjata ka zgjedhur që së fundmi të ndajë disa foto me bikini ku shfaqet mjaft tërheqëse. Duke u hedhur, e qeshur dhe me kapelen sportive në kokë, këngëtarja ka pozuar përballë diellit me pamjen mjaft natyrale. Këto foto kanë sjellë një sërë komplimentash nga ndjekësit dhe miqtë e Elvanës, të cilët kanë komentuar edhe format fizike mjaft tërheqëse të saj.

View this post on Instagram

@jlconsultingalbania

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

 

Mirëpo me të njejtat bikini si të Elvanës është shfaqur edhe Tayna pak orë para saj.

tayna.PNG

 

Reperja e njohur publikoi në Instagram dy foto nga Los Angeles, duke marrë vëmendjen e të gjithëve me linjat e saj dhe padyshim provokuese, pasi duket sikur nuk ka veshur të brendshme, por bikinit lart i ka Channel si të Elvanës dhe kushtojnë plot 708 euro. Të shumta janë rastet kur personazhet VIP të showbiz-it kanë bërë xing me njëri-tjetrin me të njëjtën veshje, por cila duket më bukur, Tayna apo Elvana?

 

Article Logic
Execution time: 0.0042269229888916