INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pra, Elvana Gjata ka gati këngën me YLLIN ndërkombëtar?! Ky DETAJ i nxorri zbuluar…[FOTO]

Pra, Elvana Gjata ka gati këngën me YLLIN ndërkombëtar?! Ky DETAJ i nxorri zbuluar…[FOTO]

Publikuar më: 12:38 31-08-2020

Elvana Gjata na ka munguar të gjithëve këtë verë. Përtej faktit që nuk ka qenë aktive në muzikë, ajo u shkëput për dy muaj edhe nga rrjetet sociale. Mirëpo siç duket ajo po përgatit rikthimin e fuqishëm. Këngëtarja ka postuar së fundmi disa foto në Instagram, ku shfaqet e veshur me të bardha në majë të një shkëmbi, duke mos i shoqëruar me asnjë koment.

Kaq ka mjaftuar që fansat të aludojnë se me shumë mundësi fotot janë shkëputur nga videoklipi i ri që ajo po sjell.

EFSG.png

 

Pra pas 8 muajsh mungesë në tregun muzikor, Elvana po përgatit rikthimin me një ndër DJ më të mirë ndërkombëtarë, Mahmut Orhan, projektet e të cilit kanë miliona klikime, sipas pikëpyetje.

TEEE.png

 

Para një viti ky DJ postoi në story një video ku dëgjohej një vijë muzikore dhe i kishte bërë tag Elvanës, mirëpo video u fshi menjëherë, ndërkohë që së fundmi ka postuar foto nga i njejti vend ku është shfaqur Elvana në fotot e fundit. Dhe gjejeni çfarë, Elvana i kapëlqyer fotot e DJ të njohur dhe gjasat janë që bashkëpunimi i tyre të kthehet në hit.

 

Article Logic
Execution time: 0.0017869472503662