INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Luana ''djeg'' skenën si një luaneshë seksi! E keni parë kur bën TWERK në koncertin e saj? E shihni këtu! [VIDEO]

Luana ''djeg'' skenën si një luaneshë seksi! E keni parë kur bën TWERK në koncertin e saj? E shihni këtu! [VIDEO]

Publikuar më: 14:00 29-07-2018

Mos e humbisni videon kur bën TWERK në koncertin e saj! Luana Vjollca nuk di të ndalet! 

Ajo është një ndër moderatoret më të mira shqiptare dhe shumë e dashur për publikun, por siç duket këtë verë është e zënë me koncerte të ndryshme në trevat shqiptare. Javët e fundit ajo ka publikuar dy këngë, një në bashkëpunim me Bujar Qamilin dhe një tjetër solo. Këngët e saj e kanë ngritur në këmbë publikun që e ndoqi në një koncert në Ferizaj mbrëmjen e kaluar.

Fansat e luanës nuk kanë lënë pa publikuar video ku shfaqet Luana në kulmin e saj në skenë. Ajo është parë të këndojë dhe të kërcejë tëerk në performancën e saj aq sa ka elektrizuar sallën.

LUUUIII from Elton Cara on Vimeo.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0061380863189697
    array(1) { ["section"]=> string(110) "luana-djeg-skenen-si-nje-luaneshe-seksi-e-keni-pare-kur-ben-twerk-ne-koncertin-e-saj-e-shihni-ketu-video-66906" }