INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Operacionet?! Luana Vjollca poston foton SEKSI me akullore, por ky detaj dhe veprimi i saj po na çudit të gjithëve! [FOTO]

Operacionet?! Luana Vjollca poston foton SEKSI me akullore, por ky detaj dhe veprimi i saj po na çudit të gjithëve! [FOTO]

Publikuar më: 17:24 27-07-2018

A është kjo arsyeja vallë? 

Luana Vjollca është një nga femrat më të bukura shqiptare dhe gëzon një numër të madh fansash.

Projektet, bukuria dhe linjat e saj trupore bëjnë që ajo të jetë përherë pjesë e mediave rozë. Edhe pse në periudhë pushimesh, e kemi parë shumë aktive si në muzikë ashtu edhe në rrjetet sociale ku publikon shumë fotot të bukura për ndjekësit e saj.

Mirëpo ajo që na ka bërë përshtypje të gjithëve është fakti që ka publikuar disa foto ku shfaqet e veshur me të kuqe. Siç duket Luana është fiksuar keq me ngjyrën e kuqe, por duhet ta pranojmë që duket tmerrësisht seksi.

Moderatorja ka publikuar gjithashtu një foto në profil ku shfaqej duke ngrënë akullore, por kjo foto nuk qendroi gjatë në profilin e saj sepse u fshi shpejt. Nuk e dimë arsyen e vërtetë, por mos vallë janë komentet e shumta që i thonin se ka bërë operacione?

vjoldczv.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0079381465911865