INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E bënë të lidhur me Drilon Hoxhën, Ajsi Xhaxhaj zbulon të dashurin e saj, më e dashuruar se kurrë! [FOTO]

E bënë të lidhur me Drilon Hoxhën, Ajsi Xhaxhaj zbulon të dashurin e saj, më e dashuruar se kurrë! [FOTO]

Publikuar më: 15:17 29-07-2018

Një ndër vajzat më të famshme shqiptare pa diskutim ka qenë dhe është Ajsi Xhaxhaj. Vetëm në një moshë të vogël ajo zotëronte një famë mjaft të madhe duk e u njohur që e vogël si aktorja kryesore e “Kripmjaltëzat”. Pak kohë më parë në media u përfol shumë rreth një lidhje të mundshme mes Xhaxhaj dhe regjisorit të njohur, Drilon Hoxha, por këto fjalë dolën të pavërteta pasi ishte thjesht një skenë xhirimi dhe para pak muajsh Ajsi na tregoi se ka marrë një propozim për fejesë.

Dikush i ka rrëmbyer zemrën bukuroshes Ajsi dhe këtë djalë ajo e ka postuar në instastory duke i mbuluar fytyrën me zemra.

 

Article Logic
Execution time: 0.0029637813568115