INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Luana Vjollca sensuale në të kuqe, por nuk iu shpëton dot filtrave argëtues të Instagramit [FOTO]

Luana Vjollca sensuale në të kuqe, por nuk iu shpëton dot filtrave argëtues të Instagramit [FOTO]

Publikuar më: 14:07 28-07-2018

Luana Vjollca është një ndër femrat më sexy, e cila gjithmonë shfaqet sensuale me format e saj të mrekullueshme. Mesa duket Luana ka filluar pushimet e saj të verës dhe duket shumë në formë. Këtë e kemi marrë vesh nga Instagrami i saj e cila nuk ngurron që të postojë foto. Fotot e fundit janë ato ku ajo shfaqet shumë sensuale me të kuqe. 

Ndërkohë që ajo po shijon pushimet,e ka të pamundur që të qëndrojë larg rrjeteve sociale dhe aq më tepër larg filtrave argëtues të Instagramit.

Luana ka postuar mbrëmë një story e cila shfaqet me filtrat romantikë të Instragmit dhe janë ato me zemra në sy dhe puthje.


Po kujt vallë Luana po i dërgon sy me zemra në mënyrë të drejtpërdrejtë dhe puthje? Ndoshta është edhe thjesht një filtër që ka vendosur të luajë pak dhe asgjë më tepër. Gjithsesi ajo mbetet shumë sexy dhe sensuale.

 fg.png

hn.png

 

 

Article Logic
Execution time: 0.0071289539337158