INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Lori pranon që përdor PHOTOSHOP, por do të habiteni se për çfarë!

Lori pranon që përdor PHOTOSHOP, por do të habiteni se për çfarë!

Publikuar më: 12:25 16-11-2020

Lori Hoxha është një prej personazheve më aktive në rrjetet sociale ku shpesh herë e shohim të postojë foto ku shfaqet gjithmonë perfekte. Nëse mendoni se ajo përdor Photoshop për të modifikuar fotot nuk mendoni gabim, pasi ajo sapo e pranoi një gjë të tillë, por jo nuk modifikon fytyrën apo trupin e saj, por diçka tjetër.

Lori ka postuar një foto nga mëngjesi i saj me pancakes dhe tost, por diku midis tyre kishte edhe vezë të cilat i prishnin pamjen e mëngjesit perfekt dhe për këtë arsye Lori përdori Photoshoop për ti zhdukur.

“Nuk bëj Photoshop veten, por ushqimin, sepse vezët dukeshin shumë bazike”, shkruan Lori krahas fotos ku shihen duke ngrënë mëngjesin e saj.

Krahas fotos ndërkaq shohim komente të shumta nga miq dhe fansa të saj të cilët kryesisht e komplimentojnë për lookun.

Article Logic
Execution time: 0.0026049613952637