INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
“U qyqaaa, kush e bëri”/ Po niste xhirimet, por Luanës i prishin Ferrarin?! [FOTO]

“U qyqaaa, kush e bëri”/ Po niste xhirimet, por Luanës i prishin Ferrarin?! [FOTO]

Publikuar më: 13:28 16-11-2020

Ditën e djeshme Luana Vjollca e kaloi në xhirimet e një projekti për të cilin nuk ka zbuluar shumë. Moderatorja publikoi foto e video teksa bëhej gati për xhirime, por një incident i prishi mbrëmjen. Luanës i kanë shkatërruar makinën e saj Ferrari duke i thyer xhamin përpara. Moderatorja postoi një foto të makinës, duke pyetur se kush e ka bërë këtë dhe për çfarë arsye.

“U qyqa kush e bëri këtë?!”, shkroi Luana. 

Ndonëse në mendjen tonë mund të shkojë edhe fakti se gjithçka mund të jetë e inskenuar për ndonjë xhirim, na mbetet që më qartë të na tregojë vetë Luana.

hike.jpeg

Article Logic
Execution time: 0.003532886505127