INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pas Luanës, Marina Vjollca tërheq vëmendjen e italianëve, ja ç’shkruajnë për të!

Pas Luanës, Marina Vjollca tërheq vëmendjen e italianëve, ja ç’shkruajnë për të!

Publikuar më: 12:32 03-11-2020

Moderatorja Marina Vjollca u bë zyrtarisht, pak javë më parë, ambasadore e firmës së stilistes së famshme italiane Elisabetta Franchi. Këtë të hënë, kjo e fundit ka publikuar në Instagram një foto të Marinës, e gjitha e veshur me krijimet e saj. Ndërsa italianët nuk i kanë kursyer komentet në foton në fjalë, si për veshjen, ashtu dhe për vetë moderatoren shqiptare.

“E mrekullueshme”, “Wow! Komplimente për vajzën”, “Kur stili takohet me bukurinë dhe feminilitetin, ky është rezultati”, “Shumë elegante”, “Shumë e bukur”, janë vetëm disa nga komentet e italianëve. 

640-0-5fa0734b735a7.png

 

640-0-5fa0734b50658.png

640-0-5fa0734b2a916.png

Article Logic
Execution time: 0.0026412010192871