INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Lori Hoxha kopjoi Kylie Jenner-in dhe nuk e pati problem ta pranojë [FOTO]

Lori Hoxha kopjoi Kylie Jenner-in dhe nuk e pati problem ta pranojë [FOTO]

Publikuar më: 11:26 17-07-2020

Blogerja e njohur, Lori Hoxha është mjaft aktive në rrjete sociale. Ajo publikon vazhdimisht foto të ndryshme, ku në sy bie stili i saj i veçantë për të cilin komentohet shumë. Mirëpo dhe Lorit i ndodh të frymëzohet nga të tjerët, ndonjëherë dhe t'i "kopjojë", siç ka bërë së fundmi. Me anë të një postimi në Instagram, blogerja ka treguar se ka realizuar të njëjtin model thonjsh si miliarderja Kylie Jenner.

"U inspirova nga Kylie dhe me "u inspirova" dua të them se e kopjova", ka shkruar Lori krahas fotos.

-640-0-5f109fe743b46.png

Article Logic
Execution time: 0.0035560131072998