INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Si të mbash trupin në formë? Lori Hoxha tregon “sekretet” e saj! [FOTO]

Si të mbash trupin në formë? Lori Hoxha tregon “sekretet” e saj! [FOTO]

Publikuar më: 10:32 05-06-2020

Lori Hoxha nuk ka shtuar asnjë kilogram gjatë karantinës dhe për këtë mendon se ka ndikuar një përzierje shumë e thjeshtë që ajo përdor çdo mëngjes. Ajo ka postuar në instagram një foto ku tregon se si çdo mëngjes pi ujë të përzier me dy lufë uthull molle ndërsa thotë se nuk e di nëse bën ndonjë gjë, por të paktën i pret urinë.

Në një tjetër postim ajo tregon kilometrat që bën përditë përmes orës së dorës e cila mat çdo aktivitet të saj si dhe kostumin SKIMS që vesh për të mbajtur drejt kurrizin gjatë stërvitjes. Mesa duket për të mos marrë peshë mjaftojnë vetëm pak gjëra për të cilat nuk ju duhet të harxhoni shumë kohë dhe as shumë lekë.

Në fakt Lori duket në superformë dhe pavarësisht qëndrimit në karantinë nuk ka marrë asnjë kilogram më tepër nga pesha e saj.

ffff.jpg

lori-1.jpg

lori1-1.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0032730102539062