INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nuk dimë ç’të mendojmë pas urimit të Florit për Arilena Arën: Gëzuar dashuri…[FOTO]

Nuk dimë ç’të mendojmë pas urimit të Florit për Arilena Arën: Gëzuar dashuri…[FOTO]

Publikuar më: 10:27 17-07-2020

Raporti i kantautorit Flori Mumajesi dhe Arilena Ara ka qenë gjithmonë kryefjala e mediave rozë. Dyshja ka sjellë disa projekte muzikore, si ‘Nallane’ apo ‘Doja’, të cilat janë kthyer menjëherë në hite pas publikimit të tyre.

Së fundmi Ara ka festuar ditëlindjen dhe ai që ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve ka qenë urimi i Mumajesit.

“Gëzuar ditëlindjen dashuri”, ka shkruar Flori krah fotos me Arilenën ku shfaqet duke e puthur në faqe. Ndonëse kjo pamje mund të shkaktojë mjaft kureshtje tek ndjekësit, Arilena dhe Flori kanë zgjedhur të mos shtojnë asnjë detaj tjetër.

WhatsApp-Image-2020-07-17-at-01.17.20.jpeg

Article Logic
Execution time: 0.0033619403839111