INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Quajti Arilenën “dashuri”, por zbulohet “flutura” që shoqëronte Flori Mumajesin në ditëlindjen e këngëtares! [FOTO]

Quajti Arilenën “dashuri”, por zbulohet “flutura” që shoqëronte Flori Mumajesin në ditëlindjen e këngëtares! [FOTO]

Publikuar më: 13:34 17-07-2020

Ai është mjaft i rezervuar kur vjen puna tek jeta e tij private, megjithatë mbrëmë gjatë festës së ditëlindjes së Arilena Arës, kantautori i njohur Floro Mumajesi u pa shumë i afërt me një vajzë, identiteti i të cilës u mbajt mister.

Nuk e dimë nëse dyshja kanë një marrëdhënie më tepër sesa shoqërore, por dje gjithë mbrëmjen është përfolur për një vajzë të quajtur Flutura. Ka qenë moderatori Labinot Gashi, që e ngacmonte Florin gjithë kohën. “Iconstyle” ka zbuluar identitetin e vajzës, e cila quhet Arnita Beqiraj, është nga Vlora dhe ka fituar titullin e Miss Shqipëria në vitin 2010.

46E8135A-00A6-4B1E-9128-134A6E83F788-225x400.jpeg

dqfg.png

 

Arnita sot është e njohur si drejtore e një sërë programacioneve të TV Klan, nga “Miss & Mister Albania” X Factor” te “Your Face Sounds Familiar”, “Dance With Me” apo “Në kurthin e Peter Pan”.

Tashmë na mbetet të presim për të parë vërtet çfarë ka mes tyre, nëse është miqësi e ngushtë apo diçka më shumë.

flori-cover.png

 

 

Article Logic
Execution time: 0.003364086151123