INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E pyesin nëse është shtatzënë, Rina jep përgjigjen epike: Po, do lind për…[FOTO]

E pyesin nëse është shtatzënë, Rina jep përgjigjen epike: Po, do lind për…[FOTO]

Publikuar më: 14:31 17-07-2020

Reperja Rina Balaj ka qenë në qendër të vëmendjes mediatike kohët e fundit, sepse është përfolur për një shtatzëni të mundshme. Para pak kohësh fansat e saj shpreheshin të bindur se reperja ishte në pritje të ëmbël, për shkak të disa fotove. Më pas Rina i sqaroi të gjithë duke thënë se thjesht ka shtuar disa kilogramë në peshë dhe prandaj i dukej barku pak i fryrë.

Mirëpo fansat e saj duket se nuk janë ende të sigurt dhe vazhdojnë ta pyesin në lidhje me shtatzëninë. Rina ka postuar sot në rrjete sociale një foto të saj dhe dikush nga ndjekësit e ka pyetur: “A mos je shtatzënë?”. Këngëtarja është përgjigjur menjëherë dhe është përgjigjur me shaka:

“Po për Bajram do lind djalë pas 5 vajzave”, ka thënë Rina.

ri.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0035130977630615