INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Lori Hoxha ka këtë hall dhe vetëm DRAKE mund ta ndihmojë! [FOTO]

Lori Hoxha ka këtë hall dhe vetëm DRAKE mund ta ndihmojë! [FOTO]

Publikuar më: 14:34 22-08-2020

Lori Hoxha është një ndër vajzat më të komentuara në rrjetet sociale. Fashionistja shqiptare tërheq gjithmonë vëmendjen e të gjithëve me stilin e saj unik në të veshur dhe shijen e hollë. Ajo është shumë aktive në Instagram dhe Snapchat ku publikon shpesh foto e video të ndryshme të cilat pëlqehen shumë nga ndjekësit e saj.

Përveç stilit të veçantë, Lori përdor edhe diçitura interesante në fotot e saj, por së fundmi e zbuluam nga se inspirohet.

Ajo ka publikuar një foto në Instagram, në të cilën ka shkruar: “Realisht dua që Drake të nxjerrë albumin e ri se më kanë mbaruar diçiturat për foto”.

 

Lori e ka etiketuar Drake-un në këtë postim, por se kur do e nxjerrë albumin nuk e dimë. Mirëpo çfarë dimë është se Lori është një fanse e madhe e reperit kanadez, madje në të shkuarën e ka ndjekur edhe nga afër në koncert.

Article Logic
Execution time: 0.0043978691101074