INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kush je ti dhe çfarë i ke bërë Luanës?! [FOTO]

Kush je ti dhe çfarë i ke bërë Luanës?! [FOTO]

Publikuar më: 16:36 19-12-2020

Është fakt tashmë që Luana Vjollcën e duan shumë dhe nga dita në ditë, fama e saj vjen në rritje, jo vetëm në vendin tonë, por edhe jashtë kufijve. Së fundmi po korr goxha sukses me emisionin e saj, i cili në vetëm pak ditë numëron miliona klikime në YouTube, duke u kthyer kështu në një ndër emisionet më të ndjekura nga publiku shqiptar.

Në çdo dalje publike Luanën e shohim të kuruar deri në detaje, por jo rrallë herë eksperimenton me pamjen e saj.

Të njejtën gjë ka bërë së fundmi, por në fakt na kishte paralajmëruar.

Një ditë më parë, Luana Vjollca iu drejtua ndjekësve të saj me një pyetje nëse i kishte marrë malli për ta parë atë brune.

Si duket moderatorja nuk ka pritur shumë gjatë dhe ka vendosury të ndryshojë look duke i kthyer flokët në ngjyrë çokollatë.

Ajo ka publikuar disa fotografi në Instagram, krahas së cilës ka shkruar:

''“Kush je ti dhe çfarë i ke bërë Luanës?”

Article Logic
Execution time: 0.0033829212188721