INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Fejesë dhe bebe me Can Yaman?! Eva Murati përgjigjet publikisht: Fëmijët do fitonin…[FOTO]

Fejesë dhe bebe me Can Yaman?! Eva Murati përgjigjet publikisht: Fëmijët do fitonin…[FOTO]

Publikuar më: 17:32 19-12-2020

Eva Murati është një nga moderatoret më simpatike të ekranit shqiptar, jeta profesionale dhe private e së cilës kanë qenë gjithnjë në vëmendje të mediave. Para pak kohësh, moderatorja tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me komentin që aktori i njohur i Turqisë, Can Jaman, i kishte kthyer në Instagram, prandaj të gjithë duan të dinë detaje më shumë rreth tyre dhe jo rrallë herë e pyesin Evën në Instagram.

Në një bashkëbisedim me ndjekësit në Instastory, një prej tyre i ka shkruar: "Martesë dhe bebe me Can Yamanin?". Eva është shprehur në kuadër të shakasë se nëse do ndodhte kjo fëmijët e tyre do fitonin llotarinë gjenetike.

lottery.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0025990009307861