INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Aktori që ka “çmendur” vajzat, Can Yaman i shkruan publikisht moderatores shqiptare, ja çfarë i thotë! [FOTO]

Aktori që ka “çmendur” vajzat, Can Yaman i shkruan publikisht moderatores shqiptare, ja çfarë i thotë! [FOTO]

Publikuar më: 11:34 18-09-2020

Aktori me origjinë shqiptare, Can Yaman është padyshim një ndër aktorët më të suksesshëm në Turqi. Aktualisht ai luan në serialin e ri "Bay Yanlis", krah aktores Ozge Gurel. Së fundmi, Can ka publikuar një video nga seriali dhe ka marrë komente të shumta. Mirëpo, një koment i bërë nga moderatorja Eva Murati ka tërhequr vëmendjen e fansave shqiptarë.

Eva i ka komentuar dy emoji, duke lënë të kuptohet se e ndjek "Bay Yanlis" dhe mendon që është "zjarr". Aktori i është përgjigjur moderatores, duke i replikuar po ashtu me dy emoji, si për t'i thënë: "Faleminderit yll!" Nuk dihet nëse dyshja njihen apo kthimi i komentit ka qenë i rastësishëm, pasi Cani nuk e ndjek në rrjete sociale.

CANYAM.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0021598339080811