INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Me Noizyn e ka?! Reperi e quajti “mosmirënjohëse”, Enca befason me paralajmërimin e saj: Më duhet pak…[FOTO]

Me Noizyn e ka?! Reperi e quajti “mosmirënjohëse”, Enca befason me paralajmërimin e saj: Më duhet pak…[FOTO]

Publikuar më: 10:36 18-09-2020

Reperi i njohur Noizy, ishte pak ditë më parë i ftuar në emisionin “NIN”, ky foli për sherrin e dikurshëm me Encën, i cili i dha fund shoqërisë së tyre. Noizy e quajti këngëtaren “të lodhshme” dhe vazhdoi t’i qëndronte mendimit se Enca kishte qenë mosmirënjohëse ndaj tij.

“Enca ka qenë shumë e lodhshme pikë së pari, është shumë rob i lodhshëm, ka qenë kërkuese ka pasur gjëra pozitive të veta, por shumë e lodhshme, pastaj lindin problemet dhe mosmirënjohjet.

Del në televizion dhe thotë unë ashtu, nuk po them dil të flasësh për Noizyn që ai më ka bërë mua, por kur bëhet pyetja, përgjigju siç është për tu përgjigjur”, u shpreh ai.

Mirëpo, duket se reagimi i parë i Encës ka ardhur dhe ishte pikërisht kjo foto në Instagram:

“Kam një rrëfim për ta bërë, thjesht më duhet pak kohë”.

meduhet.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0037121772766113