INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Konfirmuan lidhjen, e fejuara i bën Seldit pyetjen “me spec” nga shtrati: Sa herë ke…[FOTO]

Konfirmuan lidhjen, e fejuara i bën Seldit pyetjen “me spec” nga shtrati: Sa herë ke…[FOTO]

Publikuar më: 12:30 16-09-2020

Këngëtari Seldi Qalliu i habiti të gjithë fansat teksa krejt papritur prezantoi partneren e tij. Me një foto duke u puthur, këngëtari i uronte ditëlindjen partneres, ndërsa tregoi gjithashtu se i kishte përgatitur një suprizë shumë të këndshme për 22 vjetorin e lindjes.

Ai e ka prezantuar edhe më herët vajzën në fjalë, dhe konkretisht në klipin e një prej këngëve të tij. Ndërkaq që nga momenti që Seldi vendosi ta bënte publike lidhjen, edhe Sindi ka vendosur të publikojë foton e në instagramin e saj.

Ajo ka postuar së fundmi një foto bashkë me Seldin nga dhoma e gjumit ndërsa e ka kapur këngëtarin nga mjekra.

“Kur e pyes sa herë ke qenë i fejuar”, shkruan Sindi krahas fotos ku Seldi ka pozuar me gojën hapur.

View this post on Instagram

Kur e pyes sa here ke qene i fejuar ?

A post shared by Cindycela (@cindycela) on

 

Kujtojmë se këngëtari ka qenë dikur i fejuar me këngëtaren Mimoza Shkodra, ndërsa është përfolur vazhdimisht për romancat e tij.

 

Article Logic
Execution time: 0.0055210590362549