INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS

"Ahh ti ke shku për..."/ Seldi e ofendoi rëndë Mimozën pas ndarjes me këtë FOTO, por sapo tregoi që s’ka qenë i lidhur?! Ja si ironizon! [FOTO]

Publikuar më: 11:51 31-01-2019

Pas ndarjes, Seldi realizoi një këngë me vajzën e Sabianit, Keisin, këngë të cilën e titulluan “S’ka dashni” dhe ashtu siç u tha që kënga “Mu ma le fajin” e Mimoza Shkodrës është dedikim, ashtu u tha edhe për këtë këngë të Seldit.

Por së fundmi Mimoza ka njoftuar se do të publikojë një këngë me Irkenc Hykën që po pritet me padurim nga publiku. Pas këtij postimi Seldi ka reaguar me një postim në Instastory ku ironizon ish-të fejuarin dhe këngëtarin. "Fiona dhe Shreku së shpejti", shkruan Seldi në postimin që tashmë është fshirë.

Këngëtari ka publikuar një foto tjetër dhe një fanse e pyet “prapë single”. Mirëpo një tjetër fanse ia kthen: “Pse kur ka qenë naj herë i lidhur ky”.

Dhe këtu nuk mund të mos reagonte Seldi i cili shkroi me ironi me siguri: “Sa e lezecme”.

selduerat.jpg

Por gjithashtu bie në sy një koment mjaft i gjatë nga një komentuese e cila ndër të tjera i shkruan që ka bërë gabim që është ndarë nga Mimoza Shkodra:

“Nëse ke bo najher gabim n’jetën tane ki ba gabim që je nda nga Mimoza Shkodra, qikë ma t’mir e ma t’bukur e ma me vlera ski pas, nuk ke dhe s’do kesh kurrë dhe sa rrin ngat ktyre pilivesave idiote keisi, rasheli e kto debilet shko te gruja jote se t’do me shpirt se jeta nuk ësht 1 dit është 1 jetë e nuk kalohet gjithmonë n’lule n’lule se merr dhe famë të keqe. Mendo se ke për t’u plak dikur dhe do kesh nevojë për familje, për fëmijë, për mbesa, nipa… Logjiko pak më gjatë se kshu si ja ke nis ti je duke përfundu single përgjithmonë. Për mu je këngëtari më i mir, jam fanse e jotja, po ma ke prish qefin qysh se je nda nga Mimoza Shkodra. Bashkojuni ju lutem.”

Ndërkohë Seldi i është përgjigjur me ironi duke shkruar një koment epik:

“A ti ke shku për lesh mi xhaxh"

remt.jpg

dsajt.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.0072140693664551