INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U nda nga Mimoza Shkodra, zbulohet bukuroshja që i ka “vjedhur” zemrën Seldit: Të dua shumë…[FOTO]

U nda nga Mimoza Shkodra, zbulohet bukuroshja që i ka “vjedhur” zemrën Seldit: Të dua shumë…[FOTO]

Publikuar më: 10:36 10-09-2020

Këngêtari i njohur, Seldi Qalliu është treguar mjaft i rezervuar për jetën e tij private kohët e fundit. Fotot paparac nga “Who” të disa javëve më parë e tregonin Seldin në plazh, krah një vajze bionde. Dhe sot në ditën e saj të lindjes, Seldi ka vendosur të pranojë publikisht se është në një lidhje. Ai ka publikuar një foto duke u puthur me të dhe shkruan: “Edhe 100zemra ime te dua shum”. Mirëpo përveç dedikimit romantik vëmendjen e mori unaza në gishtin e vajzës bukuroshe. Nuk dihet nëse Seldi ka vendosur t’i propozojë, megjithatë mbetet për t’u parë në vazhdim.

 duris.png

Article Logic
Execution time: 0.0095469951629639