INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Komentuesi “tallet keq” me Bleonën:

Komentuesi “tallet keq” me Bleonën: "E gjete burrin që ka 1 milion dollarë?"

Publikuar më: 18:14 02-11-2017

Gjithashtu i “ofrojnë” Saimir Tahirin... Si do i presë Bleona këto komente?

Ajo është një nga këngëtaret më të përfolura në media dhe gjithmonë e guximshme në ato që zgjedh të bëjë. Veprime të cilat gjithmonë “trondisin” boten e showbiz-it në vend. Bleona këtë herë e ftuara e radhës në emisionin “Xing me Ermalin”. Ishte vete Mamaqi i cili postoi nje foto ku tregonte se “Madona e Shqiperise” ,siç i pëlqen të quhet Bleones, do të ishte sërish e ftuar.  Dhe prandaj fansat ishin të lutur të komentonin dhe të bënin pyetjet e tyre ku disa filluan dhe nuk e morën seriozisht postimin e Ermalit.

Disa nga pyetjet më pikante të fansave për Bleonën:

Pyete Bleonën po se pati gjet atë burrin me 1 milion dollarë, thuaji një herë për Saimir Tahirin, se ai besoj se i ka…

Pyete Bleonën edhe sa herë ke për me dal nudo moj vajze se ngele duke i llahtaris njerëzit?

Pyete mban të vogla kur del në emisione live?

Article Logic
Execution time: 0.0080118179321289