INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kjo ishte e papritur për të gjithë ne! Harron Dua Lipën, Isaac Carew bën publike lidhjen e re, zbuloni cila është ajo [FOTO]

Kjo ishte e papritur për të gjithë ne! Harron Dua Lipën, Isaac Carew bën publike lidhjen e re, zbuloni cila është ajo [FOTO]

Publikuar më: 14:55 06-08-2019

Kohët e fundit, dyshja ka qenë në qendër të vëmendjes për ndarjen e tyre dhe e kemi fjalën për Dua Lipa dhe Issac Carew. Ndarja e tyre bëri bujë të madhe në të gjitha mediat e botës.

Issac nuk e ka përjeturar shumë mire ndarjen për arsye sepse e kemi pare të gjithë nëpër postimet që ai bënte në rrjetet e tij sociale, madje është shtruar dhe në spital nga kjo gjë.

Ndërsa Dua Lipa nuk është se e ka përjetuar fare për arsye sepse këngëtarja gjeti dashurinë e saj direkte i cili është vëllai i vogël i modeleve të njohura me fame botërore Gigi dhe Bella Hadid.

dua-lipa-and-anwar-hadid-fuel-romance-rumors-with-pda-at-music-festival__52248_.jpg

Vetëm pak kohë pas ndarjes edhe ai ka gjetur dashurinë e tij në krahët e një personi tjetër ku dhe sapo konfirmoi lidhjen e tij të re.

Issac ka publikuar në llogarinë e tij të Instagramit, Instastory një foto të dorës së tij dhe të një femre tjetër ku mendohet se është e dashura e tij e re, pa zbuluar imazhin e saj.

isacc-591x1024.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0034439563751221